Yerli ve yabancı yat üretici firmaların çözüm ortağıyız.

KURUMSAL

 

30. Yıl
Karayolundan taşınması hayal bile edilemeyen, sayısız tekneyi bulunduğu yerden alıp, hatasız bir şekilde tekrar ait olduğu denizlere kavuşturmanın haklı mutluluğunu yaşamaktayız.
BOAT SHOW
CNR AVRASYA BOAT SHOW, TÜYAP BOAT SHOW, ANKARA BOAT SHOW gibi büyük fuarlarda gerek taşımacılığı, vinç hizmeti ve serdümenliğini üstlenerek yerli, yabancı yat üretici firmalara çözüm ortağı olduk.
Duyurular
Transferini gerçekleştirdiğimiz teknelerin yolculuk serüvenlerini kayıt altına alıyoruz. Lütfen özenle hazırladığımız videolarımızı izlemek için youtube kanalımızı ziyaret edin.

 

 

Teknem Yolda;

Karayolu ile taşinabilecek ölçülerdeki tüm deniz araçlarının transferini sağlayan ve sadece tekne taşımayı hedef almış, alanında uzman bir aile firmasıyız.

Kurucumuz, Selahattin İRGİN uzun yıllara dayanan uluslararası nakliye tecrübesini 1992 yılında gelen istekler üzerine, o zamana kadar sadece deniz yolu ile yapılan tekne transferini, karayoluna taşıyarak kendi sektörüne de öncülük etmiştir.

Sektörde öncü olmanın en büyük zorluğu, var olan sorunlar ile ilk yüzleşen olmaktır; tekneyi karadan taşımadaki en büyük engel buna uygun araçların olmamasıdır.

Biz tüm bilgi birikimimiz, tüm tecrübemiz ve uzun arge çalışmalarımız sonucu; nakliyelerimizi daha güvenli, daha ekonomik ve daha konforlu sağlamak adına, buna uygun araçlar da tasarladık.

 

 

Karayolundan taşınması hayal bile edilemeyen, sayısız tekneyi 27 yıl boyunca, bulunduğu yerden alıp, hatasız bir şekilde tekrar ait olduğu denizlere kavuşturmanın haklı mutluluğunu yaşamaktayız.

CNR AVRASYA BOAT SHOW, TÜYAP BOAT SHOW, ANKARA BOAT SHOW gibi büyük fuarlarda gerek taşımacılığı, gerekse vinç hizmeti ve serdümenliğini üstlenerek çok çeşitli yerli, yabancı yat üretici firmalara çözüm ortağı olduk.

Tekne Nakliyesi Banner
 
Web Tasarım Sapka.org   ©